Salon çalışma saatlerimiz: Haftaiçi = 09:00-20:00, Cumartesi = 10:30-18:30, Pazar = Kapalı
hairdresser english page piraye kuaför türkçe sayfa

Hakkımızda

Hoşgeldiniz Piraye Kuaför

Biz Kimiz?

“2001 yılında Ankara’nın Çankaya bölgesinde mesleğe başladım. O dönemin sanatkar Ankara ustaları ile çalışma şansım oldu.

Ankara’nın çeşitli bölgelerinde farklı ustalar ile çalışmak, hem esnaflık açısından hem teknik açıdan oldukça faydalı oldu.

2010 yılında aynı zamanda meslektaşım olan, eşim Ayça ile tanıştık. 8 yıldır çok mutlu bir evliliğimiz var. Uzun süre hayalini kurduğumuz Datça’ya yerleştik.1 yıl civarda çalışıp Kuaför Piraye’yi kurduk. İkimiz de mesleğe tutkulu gelişime açık insanlarız. Ayça hanımın resim çizme yeteneği makyaj, kirpik, kaş tasarımı konularında çok başarılı işler çıkarmasını sağlıyor.

Kuaför Piraye olarak saçın, el, ayak ve yüz bakımının bir kadın için ne kadar önemli, hassas bir konu olduğunu çok iyi biliyoruz.

Kalıplaşmış modeller değil, kişinin ruh haline, enerjisine, yaşam tarzına göre saçlar, kişiselleştirilmiş renklendirmeler ve kesimler çıkarmayı amaçlıyoruz.

Kuaför Piraye kaliteli ürünleriyle, dost sıcaklığı ile hijyen içerinde iyi hizmet alabileceğiniz butik bir salondur. Ticari kaygı ile değil, saç sağlığı ve %100 memnuniyet odaklı bir aile ortamıdır.”